charmsara charmsara .

charmsara

يزداني مشاجره آب

او در ادامه به مشكل‌ها آب شهرك‌هاي صنعتي اشاره كرد و گفت: با توجه به اين‌كه در جلسات شوراي عالي آب ميهن حضور دارم، موقعيت آب در ۱۰ سال آينده بغرنج و نگران‌كننده هست و مي بايست در استعمال از منابع آب‌هاي سطحي و زيرزميني غايت صرفه‌جويي رخ بگيرد .

يزداني مشاجره آب، حق‌النظاره، خط انتقال آب، كيفيت آب مصرفي شهرك صنعتي چرمشهر، تصفيه‌خانه و پساب تصفيه‌خانه اين شهرك را از مواقعي دانست كه بايد به آن ها اعتنا ويژه‌اي شود كه حوزه برق نيز مدنظر خواهد بود .

كيف چرم
خريد كيف چرم
كيف چرم ارزان
كيف چرم مجلسي
 

او با اشاره به قراردادهاي منعقده در شهرك‌هاي صنعتي چرمشهر و سالاريه كه در قبال آن‌ها هيچ پيشرفتي حاصل نشده يا اين كه پيشرفت مقداري داشته‌اند، افزود: با جمع‌بندي و نگاه مثبت به بسط صنعتي اين واحدهاي، صاحبان آن ها پيش از طي فرايند قانوني، فراخوانده ميگردند تا قراردادها به بنگاه اقتصادي تبديل شوند و در غير اين صورت، محاكم قضايي تصميم‌گيري خواهند كرد .

معاون گسترش مديريت، منابع و امور استان‌هاي وزير صنعت، معدن و تجارت افزود: به‌طور حتم مشوق‌هايي براي انتخاب تكليف چنين واحدهايي براي صنعتگران در حيث گرفته خواهد شد تا گزينش تكليف شوند و جاذبه‌هاي بيشتري براي تبديل‌شدن به بنگاه اقتصادي براي آن ها فراهم شود .

وي عدم موقعيت مناسب تصفيه‌خانه شهرك صنعتي چرمشهر را ناشي از وضعيت غيرمناسب حفظ دانست و ارتقاي شرايط آن را با دقت به احكام ضابطه برنامه ششم توسعه، دست‌يافتني عنوان كرد و گفت: از حدود ۳۹ هزار مترمكعب فاضلابي كه به تصفيه‌خانه‌هاي شهرك‌هاي صنعتي استان تهران ورود مي‌كند، ۲۶ هزار مترمكعب مربوط به دو شهرك صنعتي چرمشهر و سالاريه مي‌باشد كه حدود دوسوم ظرفيت ايجاد گرديده در حوزه تصفيه‌خانه‌ها را در بر ميگيرد كه بايد به خير و خوبي مدير شود تا افزايش بهره‌وري و نگهداري مطلوب آن در حق تقدم باشد .

يزداني، راءس يادگرفتن علمي كاربردي انستيتو چرم در شهرك صنعتي چرمشهر را نيز ظرفيت خير براي اين حيطه دانست و افزود: اين راءس دانشگاهي براي تربيت جوانان مستعد و نيروهاي درخواست كننده كار حرفه اي صورت گرفته تا در آينده، نيازهاي متفاوت علمي و فني اين شهرك را تأمين كند .

معاون
توسعه و گسترش مديريت، منابع و كارها استان‌هاي وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: شهرك صنعتي چرمشهر به تيتر مورد پژوهشي به اتحاديه اروپا معرفي گرديده مي باشد كه هزينه‌هاي اين پژوهش هم به وسيله اين اتحاديه تأمين خواهد شد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۱:۲۱ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

وي با اشاره به فراواني كالاي اهل

وي با اشاره به فراواني كالاي اهل ايران در مركز ها فروش و واحدهاي صنفي اين اتحاديه ابلاغ كرد: در بخش اعظم واحدهاي صنفي اتحاديه كفش فروشان كفش اهل ايران عرضه ميشود اما در كنار توليدات اهل ايران اجناس وارداتي از چين و تركيه هم ديده مي شود .
اباذري چرخ توليد داخلي را در گردش نسبي چك كرد و اظهار كرد: بازار خريد با دقت به سردتر شدن هوا ممكن است رونق مي‌يابد . توليدكننده اهل ايران نيز با تحمل مشكل‌ها عرصه ايجاد در حال فعاليت است . در اين بين حمايت نكردن توليدكننده انگيزه كار را از او مي گيرد . اين روز ها به مدد ايجاد داخلي بها كفش تا مرحله توان طبقات گوناگون جامعه تنزل پيدا كرده است اما هيچ مسئول و مرجعي از توليدكننده داخلي حمايت نميكند .

كيف چرم
خريد كيف چرم
كيف چرم ارزان
كيف چرم مجلسي
 
رئيس اتحاديه كفاشان كرج از برگزاري جلسات مختلفي با اتاق صنف‌ها كرج مبني بر كوتاه كردن دست شركت‌ها و فروشگاه‌هاي چيني و كنار گذاشتن از بازار خبر بخشيد و بيش تر كرد: فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي بزرگي كه از تركيه در كرج نمايندگي بهره برداري كرده‌اند تا حدودي موجب سركوب ايجاد داخلي و تشويق مردم به سمت خريد كالاي غيرايراني شده‌اند . به جاي بال و پر و لبريز دادن به برندهاي فرنگي خوب تر است هواي توليد مستقر را داشت .
اباذري با انتقاد از قيمت گذاري سليقه‌اي بوسيله فروشندگان ادامه داد: تعداد متعددي از واحدهاي صنفي واقع در بعضا مناطق، پاساژها و راس خريدهاي لاكچري كرج به عامل پرداخت اجاره بهاي سنگين اقدام به عرضه كفش با قيمتي يكسري برابر قيمت حساس آن مي‌كنند . به عبارت ديگر پول اجاره خود را از مردم مي گيرند .
وي افزود: اين خاطيان بارها و بارها بوسيله بازرسان اتحاديه و صنوف كه هر روز درشهر گشت مي‌زنند جريمه شده‌اند اما همچنان دست برنداشته‌اند . سود اين فروشندگان از اجناس به حدي ميباشد كه جريمه را به جان ميخرند ولي قيمت را تحت نمي‌آورند .
اين مسئول ارائه راهكاري غير از جريمه كردن را لازم دانست و گفت: واحد صنفي كسي كه سرسام آور بها گذاري مي‌نمايد مي بايست بعد از آن از يك يا دو اخطار پلمب شود . اكثري از گران فروشان به عبارتي مغازه‌هايي ميباشند كه تداخل صنفي هم ايجاده كرده‌اند . به اين فروشگاه ها اصطلاحا «بوتيك» گفته ميگردد كه در يك دكان با متراژ غير متعارف لباس، كيف، كفش و ساير اجناس را هم زمان مي فروشند در حاليكه شرط فروش همزمان يك سري گونه كالا اين است كه واحد فروش بتواند متراژ يكسري اتحاديه را هم‌زمان پوشش دهد تا بتواند دو مجوز از دو اتحاديه اخذ كند .
اباذري در پايان افزود: شهر گران قدر هست و براي رسيدگي به تمام جرائم صنفي به اختيارات بيشتري نياز هست .
با اين حالا مردمان مي توانند در چهره داشتن هرگونه گلايه از واحدهاي صنفي، با شماره تلفن‌هاي ۳۲۲۴۳۷۷۴ و ۳۲۲۱۶۴۴۷ اتحاديه كفاشان كرج تماس بگيرند و آن را با ما در دربين بگذارند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۲۳:۰۱ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

لحظه به لحظه بانمايشگاه امپكس جذب شركت هاي خارجي نمايشگاه امپكس را پويا ترخواهد كرد

در حالتي كه
تبليغات و اطلاع‎رساني به خير صورت گيرد و از كشورهاي فرنگي هم در نمايشگاه امپكس شركت كنند نمايشگاه پويا‌تر خواهد شد به
گزارش خبرنگار ماهنامه صنعت كفش : جمشيدمختاري مديرعامل تاپ پلاستيك در خصوص برگزاري نمايشگاه امپكس ضمن بيان مقاله فوق بيان كرد : در كليت برگزاري نمايشگاه‎هايي مثل امپكس براي صنعت خوب و مفيد است؛ اما، امپكس نقص‎هايي هم دارد كه در‌صورتي‌كه برطرف شود، زياد تاثيرگذار مي باشد . بنده در نمايشگاه‎هاي قبل شركت كردم، متري ۶۰ هزار تومان پرداخت كردم و براي بخش غرفه‎سازي و چينش نيز به صورت قطع مي بايست هزينه پرداخت مي‎كردم .

كيف چرم
خريد كيف چرم
كيف چرم ارزان
كيف چرم مجلسي


مديرعامل تاپ پلاستيك درباره غرفه‎آرايي در نمايشگاه‎هاي فرنگي توضيح داد: به طور مثال بنده، به نمايشگاه روسيه رفتم . در نمايشگاه آنها شركت كردم . متري ۲۵۰ يورو براي غرفه هزينه كردم؛ اما، ديگر هزينه‌اي براي غرفه‎سازي پرداخت نكردم . غرفه‌ها مضاعف تميز و خوب بودند به طوريكه هر جور نقشه‌اي براي ساخت و آرايش غرفه‎ها به آنان ارائه كرده بوديم، در نهايت به عبارتي را براي ما ساخته و فراهم كرده بودند . حتي پوسترهايي كه از كشور ايران به نمايشگاه در روسيه برده بوديم، بدون كوچكترين اختلال و تا خوردگي نصب گرديده بود .
مختاري در ادامه از هزينه‎هاي غرفه‎سازي در نمايشگاه‎هاي داخلي گفت: در نمايشگاه امپكس هزينه غرفه‎ها بالاست و كار غرفه‎سازي و غرفه‎آرايي به طور بي نقص انجام نميشود . در شراي تبليغات و اطلاع‎رساني به خير و خوبي چهره گيرد و از كشورهاي فرنگي هم در نمايشگاه امپكس كمپاني كنند نمايشگاه پويا‌تر خواهد شد .

مديرعامل تاپ پلاستيك در پايان ذكر كرد : اينجانب به اتحاديه‎ها توصيه مي‎كنم تبليغات و اطلاع‎رساني را توسعه و گسترش دهند و تجهيزات و سرويس ها نمايشگاه را بهبود بخشند .
ضمن آنكه دولت هم مي بايست از توليدكننده‎ها در چنين نمايشگاه‎هايي حمايت كند تا بتوانيم به پرورش و ترقي اكثر در صنعت كفش نزديك شويم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۳:۴۵ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

آشنا با فروشگاه اينترنتي تك ديل

تك ديل (Tak dealيا Takdeal) اولين بازار اينترنتي (marketplace) بومي سازي شده ايراني در جهت  خريد و فروش بي واسطه مي باشد كه  در سال ۲۰۱۷ ميلادي  راه اندازي شد. 
تك ديل يك بازار آنلاين است، كه كاربران مي توانند در آن به خريد و فروش به صورت مزايده (حراجي) و مزايده پلاس (فروش فوري) در سرار نقاط ايران بپردازند و براي  كاربران اين فرصت را فراهم كرده كه در عين حال كه فروشنده هستند خريدار نيز باشند.
تك ديل يك بازار آنلاين خاص در نوع خود مي باشد، كه افراد مي توانند در آن اجناس خود چه نو يا دست دوم ، كه دربر گيرندي طيف وسيعي از اجناس كوچك تا بزرگ ( كه شامل خودرو و املاك نيز مي باشد) مي شود ، را خريد و فروش نمايند. 
اين سايت خود به طور مستقيم در جريان اين معاملات چيزي را عرضه و يا خريداري نمي كند، بلكه براي بسياري از فروشندگان اين فضا را فراهم مي كند، كه طي مدت زماني مشخص كالاي خود را به مزايده بگذارند. 
 
تفاوت بازار آنلاين تك ديل با فروشگاههاي اينترنتي (آنلاين) چيست: 
 
فروشگاه اينترنتي عمدتاً اجناس و محصولاتي خود را كه در سايت براي فروش عرضه مي نمايد و در فروشگاه اينترنتي خريداران خود نمي توانند جنسي را براي فروش بگذارند و فقط معمولاً خود فروشگاه آنلاين به صورت عمده فروشي اجناس را خريداري مي نمايند تا به صورت خورده فروشي از طريق سايت خود به فروش برسانند، اما بازار هاي آنلاين از جمله تك ديل  خود محصول و اجناسي را براي فروش ارائه نمي دهند، بلكه مكاني را در جهت خريد و فروش بي واسطه فراهم مي نمايند، به اين روش كه فروشندگان اجناس خود را براي خريد در سايت مي گذارند كه مي توانيد به روش هاي مختلف از جمله مزايده (حراجي) يا فروش عادي باشد و خريداران اجناس را از خود فروشنده خريداري مي نمايند، بعداز تاييد طرفين  معامله انجام مي گيرد كه طبق آن مبلغ فروش به فروشنده پرداخت و كالاي توسط فروشنده به خريدار تحويل داده مي شود. 
بازار آنلاين تك ديل نوعي روش براي ساده سازي روند خريد و فروش اجناس ، محصولات و املاك مي باشد و تك ديل با روشي بسيار ساده يك بازار آنلاين ايراني را در اختيار فروشندگان وخريداران قرار داده است.
 
روش مزايده در تك ديل چگونه است :
 
اگر قصد داريد اجناس و املاك خود را به بهترين قيمت و پيشنهاد به فروش برسانيد، قطعاً مزايده بهترين روش مي باشد كه در جهان بسيار محبوبيت دارد و همچنين روشي بسيار جالب جهت جذب مشتري و بازاريابي مي باشد، كه ايجاد انگيزه براي رقابت جهت خريد مي نماييد. در ضمن مزايده بهترين روش جهت خريد و فروش بي واسطه (مستقيم) در جهان شناخته شده است. 
تك ديل به فروشندگان اين امكان را مي دهد، كه به مخاطبين بيشتر و مشتريان جديد دسترسي پيدا نمايند. در تك ديل خود فروشندگان شرايط مزايده را از جمله روش ارسال، طريق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص مي نمايند.
خريداران مي تواند در تك ديل به مبلغ مناسب تري از طريق خريد مستقيم (بي واسطه) اجناس مورد نياز خود را خريدار نماييد و همچنين شركت در مزايده هاي تك ديل خود هيجان انگيز مي باشد. 
ثبت نام ، شركت در مزايده هاي تك ديل و ارائه پيشنهاد جهت خريد به صورت رايگان مي باشد و فقط در پايان مزايده در صورت برنده شدن بايد مبلغ مزايده را جهت خريد پرداخت نماييد.
روش برگذاري مزايده ها در تك ديل به اين صورت مي باشد، كه مزايده ها در مدت زمان معيني كه به بوسيله فروشنده مشخص شده است برگزار مي شوند و فروشنده با قيمت پايين (حداقل مبلغ) شروع به برگذاري ميكند. خريدارن بايد براي شركت در مزايده مبلغ بالاتري از مبلغ كنوني پيشنهاد دهند، مزايده ها با قيمت صعودي شروع مي شوند و داوطلبان با يكديگر براي خريد رقابت مي كنند و هر پيشنهاد بعدي بايد بالاتر از قبل باشد، كه در پايان مدت زمان مزايده اجناس يا املاك به بالاترين پيشنهاد فروخته ميشود.
 
مزايده پلاس در سايت تك ديل چيست :
 
مزايده پلاس در بازار آنلاين تك ديل روش ديگري از مزايده مي باشد، كه در اين نوع مزايده به همراه مزايده عادي امكان فروش فوري فراهم گرديده. كه در اين روش مزايده فروشنده مي تواند قيمت فروش مدنظر خود را اعلام نمايد و خريدار خارج از مزايده و زودتر از زمان پايان مزايده با كليك بر دكمه فوري به صورت مستقيم خريد خود را انجام دهد. با ايجاد مزايده پلاس سعي بر تسريع بخشيدن در خريد و فروش شما را داريم.
 
گارانتي تك ديل چيست :
جهت اطمينان طرفين در مامعله راه هاي مختلفي وجود دارد، بازار اينترنتي تك ديل در اين جهت گارانتي تك ديل را براي خريد و فروش به صورت گزينه آنلاين قرار داده است.
 
فروشندگان با آنلاين نمودن گزينه دريافت وجه از گارانتي تك ديل برخوردار مي شويد، تك ديل گارانتي به اين صورت مي باشد كه بعد از زمان مزايده يا خريد فوري (مزايده پلاس) در صورت تاييد طرفين براي انجام معامله ، برنده (خريدار ) جهت خريد مبلغ خريد كالا را آنلاين پرداخت مي نمايد، كه به صورت تا تحويل امانت نزد تك ديل مي ماند، كه بعد از تأييد خريدار مبلغ بلافاصله به حساب فروشنده واريز مي شود و اگر مشكلي پيش بيايد چت سه نفر تك ديل بين خريدار ، مشتري و تك ديل براي بررسي و حل سريع مشكل در سايت تك ايجاد شده و طرفين مي توانند مدارك خود را ارائه دهند.
 
چگونه فروشگاه خود را در تك ديل راه اندازي كنيد:
در سايت تك ديل كاربران مي توانند پروفايل شخصي خود را داشته باشند و با عمومي كردن پروفايل شخصي خود فروشگاه آنلاين خود را در تك ديل راه اندازي نمايند. پروفايل شخصي در  تك ديل بازاريابي بهتري را براي فروشندگان و خريد آسان تر  براي خريدار و همچنين ارتباط بين كاربران تك ديل را فراهم مي نمايد.
_پروفايل شخصي در تك ديل مانند فروشگاه شخصي براي هر فرد عمل مي كند. 
_با عمومي كردن پروفايل شخصي خود مي تواند، محصولات و اجناس مختلف خود را جهت فروش ارائه دهد.
_ خريداران با رجوع به پرفايل شما مي توانند تمامي اجناس و محصولاتي كه در تك ديل براي فروش عرضه مي كنيد را جهت خريد مشاهده نمايند.
_خريداران با دنبال كردن فروشندگان محبوب شان مي توانند از  مزايده هاي جاري آنها هميشه جهت خريد آگاه شوند.
_شركت در مزايده ها (بيد) و  برگزاري مزايده در سايت تك به صورت رايگان مي باشد.
 
مزاياي و ويژگي هاي كليدي تك ديل چيست:
 
 _تك ديل اولين سامانه خريد و فروش بومي سازي شده ايراني مي باشد. 
- سايت تك ديل، ارائه دهندي يكي از محبوب ترين روش هاي خريد و فروش اجناس در اينترنت مي باشد.
- استفاده از تك ديل  روش خوبي براي كسب درآمد، از تميز كردن گنجه هاي خود و خلاص شدن از اجناسي مي باشد، كه شما  ديگر به آنها نيازي نداريد.
- كاركردن با اين سايت براي كاربران بسيار ساده مي باشد و همچنين داراي سرعت  بالاي است. 
- براي خريد يا فروش در اين سايت ، بايد ثبت نام كنيد، اما اين فرايند به صورت رايگان است.
- سايت تَك ديل براي شما اين فرصت را ايجاد مي كند ، كه اجناس خود را به دو روش "مزايده" يا "مزايده پلاس" فروش بگزاريد .
- همچنين اجناس مورد نياز خود را با شركت در مزايده هاي اين سايت خريداري كنيد.
- شما مي توانيد به بهترين قيمت و بدون واسطه اجناس خود را به فروش برسانيد.
- براي شروع مزايد  و بازاريابي بهتر است قيمت پايه را  كمتر در نظر بگيرند، كه سبب جذب خريداران بيشتري براي رقابت در مزايده كالا ايجاد مي نمايد.
- فروشندگان مي توانند تصاوير و مشخصات كالا را با كيفيت بالا  جهت بازاريابي و فروش ارائه نمايند. 
- همچنين در صورتي كه مزايده گزار به قيمت مورد نظر خود نرسيده باشد مي تواند مزايده را تمديد نماييد. 
- مزايد پلاس نوعي مزايد به صورت مزايد به همراه فروش فوري است ، كه جهت  سرعت بخشيدن به فرآيند خريد و فروش مي باشد. 
- خريدارن به به صورت آنلاين مي توانند در مزايده هاي تك ديل شركت نمايند و با اتمام زمان مزايده اجناس مورد نظر خود را خريداري نمايند.
- هم اكنون خدمات  سايت تك ديل به صورت رايگان ارائه مي شود و اين سايت وجه را از خريداران و فروشندگان دريافت نمي نماييد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۲:۴۸ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

پس ازامپكس / ساعات نامناسب نمايشگاه

سازه به گفته نماينده تركيه اي Ozyilmazmakina ،اين كمپاني از حدود ۱۵ سال پيش در بازار جمهوري اسلامي ايران حضور داراست و با طرفهاي تجاري خويش در تهران و تبريز در ارتباط مي باشد و براي سو‌مين بار ميباشد كه در نمايشگاه امپكس شركت داراست .وي كه كمپاني متبوعش ساخت كننده دستگاههاي توليد كننده زيره كفش مي‌باشد .كيفيت عالي و همخواني با آخري استانداردهاي تتحاديه اروپا و نيز همجواري كشور‌ايران و تركيه را از رموز ماندگاري موفقيت در جمهوري اسلامي ايران ميداند .
به گزارش خبر نگار دربين الملل تارنما صنعت كفش, نظر او راجع به نمايشگاه سال جاري پرسيده شد .، مدعي بود نمايشگاه سال قبل شلوغ تر و از نظر تعداد بازديد كنندگان بر نمايشگاه امسال فزوني داشت .به

كيف چرم
خريد كيف چرم
كيف چرم ارزان
كيف چرم مجلسي
حيث ايشان ساعات كاري نمايشگاه(۹-۱۸)ساعات قابل قبولي نبوده مي‌باشد چرا كه اولا زودتر از ساعت قريه صبح مراجعه كننده نداشته ثانيا سا‌عتها استارت و ختم نمايشگاه را كه با سا‌عتها نقطع ي عطف ترافيك هم زمان مي شود را يكي از عامل ها منفي ديگر ميدانستند شركت هاي چيني جمعيت هشتاد ميليوني جمهوري اسلامي ايران را به تيتر يك بازار مصرف كننده والا و امنيت موجود در مرزوبوم از عارضه ها اساسي عشق به عمل و آغاز كسب و كار در بازار ايران بيان نمودند .

به گزارش خبرنگار در ميان الملل وبسايت صنعت كفش, سالن شماره ۲۷ نمايشگاه اين سال به غرفه هاي نمايندگان ميهن چين اختصاص داشت .بسياري از شركت كنندگان در اين بخش نظير شركت ها Yueqing Dongdubao,Shengfa Technology Shoes Materialو Jinjiang Taixin Shoes اولين حضور خود در امپكس را تجربه مي كردند .
خبرنگاران بخش در بين الملل در طي گفتمان با نمايندگان اين شركتها نظرشان را نسبت به نمايشگاه اين سال جويا شدند .همگي شركتها به طور كلي از نمايشگاه راضي بودند هرچند انتقاداتي را بر نمايشگاه سال جاري وارد ميدانستند .به تيتر نمونه يكي از با اهميت ترين خلل ها مو جود در اين بخش را عدم حضور مترجم لهجه چيني عنوان نمودند .زيرا در عمده مواقع يا اين كه مراجعه كنندگان ايراني و يا مسئولين غرفه به گويش انگليسي (به تيتر زبان واسط) اشراف نداشتند . به همين عامل در برقراري ارتباط با يكديگر دچار مسائل مي شدند .يا عدم قابليت اتصال به وب يك عدد ديگر از مشكلات وارده به نمايشگاه بود .چون عدم وجود واي-فاي در شيوه معاملات آن‌ها خلل وارد مينمود .
از هدف هاي حضور آن‌ها در نمايشگاه نيز سوال شد .كليدي ترين دليل مطروحه آشنايي بازار كشور‌ايران و نيازهاي مو جود در اين بازار براي تدوين كردن درست استراتژي هاي بازاريابي مي‌باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۱:۳۴ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)