charmsara charmsara .

charmsara

معرفی سایت گلی گل (تاج گل)

برای شرکت در هر مراسم ضروری است آداب و رسومی را رعایت کنیم. از جمله رسوماتی که در مراسمات ترحیم، افتتاحیه و یا جشن ازدواج مشاهده می شود، ارسال تاج گل جهت همدردی با خانواده متوفی و یا تبریک شروع کسب و کار تازه همراه با آرزوی موفقیت و یا تبریک شروع زندگی مشترک با آرزوی خوشبختی و سعادت است .

اگر به دلایل مختلف شرایط شرکت در مراسم را نداشتیم، کافی است تاج گل بسیار زیبا و آبرومند تهیه و به محل مراسم ارسال نماییم.

تاج گل هدیه شما می تواند باعث باشکوه تر برگزار شدن مراسم گردد.
برای سفارش تاج گل نیازی نیست حتما زمان و هزینه زیادی صرف کنیم و به صورت حضوری برای خرید تاج گل تمام گل‌فروشی های شهر را زیر و رو کنیم، بلکه می توانیم با ثبت سفارش در گل فروشی اینترنتی GoliGol.com تا 50% ارزان تر از گل فروشی های سطح شهر؛ به صورت غیر حضوری خرید تاج گل ارزان، بسیار زیبا و آبرمند داشته باشیم .


انواع خدمات گل آرایی تاج گل، تاج گل ترحیم، تاج گل تبریک، تاج گل افتتاحیه با قیمت خرید 50% ارزان تر، بدون اتلاف وقت در گل فروشی آنلاین GoliGol.com با بهترین و زیباترین گل های طبیعی که بصورت روزانه و با کیفیت عالی خریداری و در بازار گل محلاتی آماده شده است، به موقع و رایگان ارسال خواهد شد.

فقط کافی است قبل از خرید آنلاین تاج گل، از ساعت و روز برگزاری مراسم مورد نظر اطلاع کسب نموده و در زمان ثبت سفارش اعلام فرمایید؛ بدون نیاز به حضور شما تاج گل با احترام تمام در زمان تعیین شده به مسئول هماهنگ کننده مراسم تحویل میگردد.

تاج گل تقدیم بهترین آرزوهاست، بهترین را انتخاب کنیم .

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۰۹:۵۵ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

یزدانی مشاجره آب

او در ادامه به مشکل‌ها آب شهرک‌های صنعتی اشاره کرد و گفت: با توجه به این‌که در جلسات شورای عالی آب میهن حضور دارم، موقعیت آب در ۱۰ سال آینده بغرنج و نگران‌کننده هست و می بایست در استعمال از منابع آب‌های سطحی و زیرزمینی غایت صرفه‌جویی رخ بگیرد .

یزدانی مشاجره آب، حق‌النظاره، خط انتقال آب، کیفیت آب مصرفی شهرک صنعتی چرمشهر، تصفیه‌خانه و پساب تصفیه‌خانه این شهرک را از مواقعی دانست که باید به آن ها اعتنا ویژه‌ای شود که حوزه برق نیز مدنظر خواهد بود .

کیف چرم
خرید کیف چرم
کیف چرم ارزان
کیف چرم مجلسی
 

او با اشاره به قراردادهای منعقده در شهرک‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه که در قبال آن‌ها هیچ پیشرفتی حاصل نشده یا این که پیشرفت مقداری داشته‌اند، افزود: با جمع‌بندی و نگاه مثبت به بسط صنعتی این واحدهای، صاحبان آن ها پیش از طی فرایند قانونی، فراخوانده میگردند تا قراردادها به بنگاه اقتصادی تبدیل شوند و در غیر این صورت، محاکم قضایی تصمیم‌گیری خواهند کرد .

معاون گسترش مدیریت، منابع و امور استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: به‌طور حتم مشوق‌هایی برای انتخاب تکلیف چنین واحدهایی برای صنعتگران در حیث گرفته خواهد شد تا گزینش تکلیف شوند و جاذبه‌های بیشتری برای تبدیل‌شدن به بنگاه اقتصادی برای آن ها فراهم شود .

وی عدم موقعیت مناسب تصفیه‌خانه شهرک صنعتی چرمشهر را ناشی از وضعیت غیرمناسب حفظ دانست و ارتقای شرایط آن را با دقت به احکام ضابطه برنامه ششم توسعه، دست‌یافتنی عنوان کرد و گفت: از حدود ۳۹ هزار مترمکعب فاضلابی که به تصفیه‌خانه‌های شهرک‌های صنعتی استان تهران ورود می‌کند، ۲۶ هزار مترمکعب مربوط به دو شهرک صنعتی چرمشهر و سالاریه می‌باشد که حدود دوسوم ظرفیت ایجاد گردیده در حوزه تصفیه‌خانه‌ها را در بر میگیرد که باید به خیر و خوبی مدیر شود تا افزایش بهره‌وری و نگهداری مطلوب آن در حق تقدم باشد .

یزدانی، راءس یادگرفتن علمی کاربردی انستیتو چرم در شهرک صنعتی چرمشهر را نیز ظرفیت خیر برای این حیطه دانست و افزود: این راءس دانشگاهی برای تربیت جوانان مستعد و نیروهای درخواست کننده کار حرفه ای صورت گرفته تا در آینده، نیازهای متفاوت علمی و فنی این شهرک را تأمین کند .

معاون
توسعه و گسترش مدیریت، منابع و کارها استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شهرک صنعتی چرمشهر به تیتر مورد پژوهشی به اتحادیه اروپا معرفی گردیده می باشد که هزینه‌های این پژوهش هم به وسیله این اتحادیه تأمین خواهد شد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۱:۲۱ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

وی با اشاره به فراوانی کالای اهل

وی با اشاره به فراوانی کالای اهل ایران در مرکز ها فروش و واحدهای صنفی این اتحادیه ابلاغ کرد: در بخش اعظم واحدهای صنفی اتحادیه کفش فروشان کفش اهل ایران عرضه میشود اما در کنار تولیدات اهل ایران اجناس وارداتی از چین و ترکیه هم دیده می شود .
اباذری چرخ تولید داخلی را در گردش نسبی چک کرد و اظهار کرد: بازار خرید با دقت به سردتر شدن هوا ممکن است رونق می‌یابد . تولیدکننده اهل ایران نیز با تحمل مشکل‌ها عرصه ایجاد در حال فعالیت است . در این بین حمایت نکردن تولیدکننده انگیزه کار را از او می گیرد . این روز ها به مدد ایجاد داخلی بها کفش تا مرحله توان طبقات گوناگون جامعه تنزل پیدا کرده است اما هیچ مسئول و مرجعی از تولیدکننده داخلی حمایت نمیکند .

کیف چرم
خرید کیف چرم
کیف چرم ارزان
کیف چرم مجلسی
 
رئیس اتحادیه کفاشان کرج از برگزاری جلسات مختلفی با اتاق صنف‌ها کرج مبنی بر کوتاه کردن دست شرکت‌ها و فروشگاه‌های چینی و کنار گذاشتن از بازار خبر بخشید و بیش تر کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگی که از ترکیه در کرج نمایندگی بهره برداری کرده‌اند تا حدودی موجب سرکوب ایجاد داخلی و تشویق مردم به سمت خرید کالای غیرایرانی شده‌اند . به جای بال و پر و لبریز دادن به برندهای فرنگی خوب تر است هوای تولید مستقر را داشت .
اباذری با انتقاد از قیمت گذاری سلیقه‌ای بوسیله فروشندگان ادامه داد: تعداد متعددی از واحدهای صنفی واقع در بعضا مناطق، پاساژها و راس خریدهای لاکچری کرج به عامل پرداخت اجاره بهای سنگین اقدام به عرضه کفش با قیمتی یکسری برابر قیمت حساس آن می‌کنند . به عبارت دیگر پول اجاره خود را از مردم می گیرند .
وی افزود: این خاطیان بارها و بارها بوسیله بازرسان اتحادیه و صنوف که هر روز درشهر گشت می‌زنند جریمه شده‌اند اما همچنان دست برنداشته‌اند . سود این فروشندگان از اجناس به حدی میباشد که جریمه را به جان میخرند ولی قیمت را تحت نمی‌آورند .
این مسئول ارائه راهکاری غیر از جریمه کردن را لازم دانست و گفت: واحد صنفی کسی که سرسام آور بها گذاری می‌نماید می بایست بعد از آن از یک یا دو اخطار پلمب شود . اکثری از گران فروشان به عبارتی مغازه‌هایی میباشند که تداخل صنفی هم ایجاده کرده‌اند . به این فروشگاه ها اصطلاحا «بوتیک» گفته میگردد که در یک دکان با متراژ غیر متعارف لباس، کیف، کفش و سایر اجناس را هم زمان می فروشند در حالیکه شرط فروش همزمان یک سری گونه کالا این است که واحد فروش بتواند متراژ یکسری اتحادیه را هم‌زمان پوشش دهد تا بتواند دو مجوز از دو اتحادیه اخذ کند .
اباذری در پایان افزود: شهر گران قدر هست و برای رسیدگی به تمام جرائم صنفی به اختیارات بیشتری نیاز هست .
با این حالا مردمان می توانند در چهره داشتن هرگونه گلایه از واحدهای صنفی، با شماره تلفن‌های ۳۲۲۴۳۷۷۴ و ۳۲۲۱۶۴۴۷ اتحادیه کفاشان کرج تماس بگیرند و آن را با ما در دربین بگذارند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۲۳:۰۱ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

لحظه به لحظه بانمایشگاه امپکس جذب شرکت های خارجی نمایشگاه امپکس را پویا ترخواهد کرد

در حالتی که
تبلیغات و اطلاع‎رسانی به خیر صورت گیرد و از کشورهای فرنگی هم در نمایشگاه امپکس شرکت کنند نمایشگاه پویا‌تر خواهد شد به
گزارش خبرنگار ماهنامه صنعت کفش : جمشیدمختاری مدیرعامل تاپ پلاستیک در خصوص برگزاری نمایشگاه امپکس ضمن بیان مقاله فوق بیان کرد : در کلیت برگزاری نمایشگاه‎هایی مثل امپکس برای صنعت خوب و مفید است؛ اما، امپکس نقص‎هایی هم دارد که در‌صورتی‌که برطرف شود، زیاد تاثیرگذار می باشد . بنده در نمایشگاه‎های قبل شرکت کردم، متری ۶۰ هزار تومان پرداخت کردم و برای بخش غرفه‎سازی و چینش نیز به صورت قطع می بایست هزینه پرداخت می‎کردم .

کیف چرم
خرید کیف چرم
کیف چرم ارزان
کیف چرم مجلسی


مدیرعامل تاپ پلاستیک درباره غرفه‎آرایی در نمایشگاه‎های فرنگی توضیح داد: به طور مثال بنده، به نمایشگاه روسیه رفتم . در نمایشگاه آنها شرکت کردم . متری ۲۵۰ یورو برای غرفه هزینه کردم؛ اما، دیگر هزینه‌ای برای غرفه‎سازی پرداخت نکردم . غرفه‌ها مضاعف تمیز و خوب بودند به طوریکه هر جور نقشه‌ای برای ساخت و آرایش غرفه‎ها به آنان ارائه کرده بودیم، در نهایت به عبارتی را برای ما ساخته و فراهم کرده بودند . حتی پوسترهایی که از کشور ایران به نمایشگاه در روسیه برده بودیم، بدون کوچکترین اختلال و تا خوردگی نصب گردیده بود .
مختاری در ادامه از هزینه‎های غرفه‎سازی در نمایشگاه‎های داخلی گفت: در نمایشگاه امپکس هزینه غرفه‎ها بالاست و کار غرفه‎سازی و غرفه‎آرایی به طور بی نقص انجام نمیشود . در شرای تبلیغات و اطلاع‎رسانی به خیر و خوبی چهره گیرد و از کشورهای فرنگی هم در نمایشگاه امپکس کمپانی کنند نمایشگاه پویا‌تر خواهد شد .

مدیرعامل تاپ پلاستیک در پایان ذکر کرد : اینجانب به اتحادیه‎ها توصیه می‎کنم تبلیغات و اطلاع‎رسانی را توسعه و گسترش دهند و تجهیزات و سرویس ها نمایشگاه را بهبود بخشند .
ضمن آنکه دولت هم می بایست از تولیدکننده‎ها در چنین نمایشگاه‎هایی حمایت کند تا بتوانیم به پرورش و ترقی اکثر در صنعت کفش نزدیک شویم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۳:۴۵ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

آشنا با فروشگاه اینترنتی تک دیل

تک دیل (Tak dealیا Takdeal) اولین بازار اینترنتی (marketplace) بومی سازی شده ایرانی در جهت  خرید و فروش بی واسطه می باشد که  در سال ۲۰۱۷ میلادی  راه اندازی شد. 
تک دیل یک بازار آنلاین است، که کاربران می توانند در آن به خرید و فروش به صورت مزایده (حراجی) و مزایده پلاس (فروش فوری) در سرار نقاط ایران بپردازند و برای  کاربران این فرصت را فراهم کرده که در عین حال که فروشنده هستند خریدار نیز باشند.
تک دیل یک بازار آنلاین خاص در نوع خود می باشد، که افراد می توانند در آن اجناس خود چه نو یا دست دوم ، که دربر گیرندی طیف وسیعی از اجناس کوچک تا بزرگ ( که شامل خودرو و املاک نیز می باشد) می شود ، را خرید و فروش نمایند. 
این سایت خود به طور مستقیم در جریان این معاملات چیزی را عرضه و یا خریداری نمی کند، بلکه برای بسیاری از فروشندگان این فضا را فراهم می کند، که طی مدت زمانی مشخص کالای خود را به مزایده بگذارند. 
 
تفاوت بازار آنلاین تک دیل با فروشگاههای اینترنتی (آنلاین) چیست: 
 
فروشگاه اینترنتی عمدتاً اجناس و محصولاتی خود را که در سایت برای فروش عرضه می نماید و در فروشگاه اینترنتی خریداران خود نمی توانند جنسی را برای فروش بگذارند و فقط معمولاً خود فروشگاه آنلاین به صورت عمده فروشی اجناس را خریداری می نمایند تا به صورت خورده فروشی از طریق سایت خود به فروش برسانند، اما بازار های آنلاین از جمله تک دیل  خود محصول و اجناسی را برای فروش ارائه نمی دهند، بلکه مکانی را در جهت خرید و فروش بی واسطه فراهم می نمایند، به این روش که فروشندگان اجناس خود را برای خرید در سایت می گذارند که می توانید به روش های مختلف از جمله مزایده (حراجی) یا فروش عادی باشد و خریداران اجناس را از خود فروشنده خریداری می نمایند، بعداز تایید طرفین  معامله انجام می گیرد که طبق آن مبلغ فروش به فروشنده پرداخت و کالای توسط فروشنده به خریدار تحویل داده می شود. 
بازار آنلاین تک دیل نوعی روش برای ساده سازی روند خرید و فروش اجناس ، محصولات و املاک می باشد و تک دیل با روشی بسیار ساده یک بازار آنلاین ایرانی را در اختیار فروشندگان وخریداران قرار داده است.
 
روش مزایده در تک دیل چگونه است :
 
اگر قصد دارید اجناس و املاک خود را به بهترین قیمت و پیشنهاد به فروش برسانید، قطعاً مزایده بهترین روش می باشد که در جهان بسیار محبوبیت دارد و همچنین روشی بسیار جالب جهت جذب مشتری و بازاریابی می باشد، که ایجاد انگیزه برای رقابت جهت خرید می نمایید. در ضمن مزایده بهترین روش جهت خرید و فروش بی واسطه (مستقیم) در جهان شناخته شده است. 
تک دیل به فروشندگان این امکان را می دهد، که به مخاطبین بیشتر و مشتریان جدید دسترسی پیدا نمایند. در تک دیل خود فروشندگان شرایط مزایده را از جمله روش ارسال، طریق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص می نمایند.
خریداران می تواند در تک دیل به مبلغ مناسب تری از طریق خرید مستقیم (بی واسطه) اجناس مورد نیاز خود را خریدار نمایید و همچنین شرکت در مزایده های تک دیل خود هیجان انگیز می باشد. 
ثبت نام ، شرکت در مزایده های تک دیل و ارائه پیشنهاد جهت خرید به صورت رایگان می باشد و فقط در پایان مزایده در صورت برنده شدن باید مبلغ مزایده را جهت خرید پرداخت نمایید.
روش برگذاری مزایده ها در تک دیل به این صورت می باشد، که مزایده ها در مدت زمان معینی که به بوسیله فروشنده مشخص شده است برگزار می شوند و فروشنده با قیمت پایین (حداقل مبلغ) شروع به برگذاری میکند. خریدارن باید برای شرکت در مزایده مبلغ بالاتری از مبلغ کنونی پیشنهاد دهند، مزایده ها با قیمت صعودی شروع می شوند و داوطلبان با یکدیگر برای خرید رقابت می کنند و هر پیشنهاد بعدی باید بالاتر از قبل باشد، که در پایان مدت زمان مزایده اجناس یا املاک به بالاترین پیشنهاد فروخته میشود.
 
مزایده پلاس در سایت تک دیل چیست :
 
مزایده پلاس در بازار آنلاین تک دیل روش دیگری از مزایده می باشد، که در این نوع مزایده به همراه مزایده عادی امکان فروش فوری فراهم گردیده. که در این روش مزایده فروشنده می تواند قیمت فروش مدنظر خود را اعلام نماید و خریدار خارج از مزایده و زودتر از زمان پایان مزایده با کلیک بر دکمه فوری به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهد. با ایجاد مزایده پلاس سعی بر تسریع بخشیدن در خرید و فروش شما را داریم.
 
گارانتی تک دیل چیست :
جهت اطمینان طرفین در مامعله راه های مختلفی وجود دارد، بازار اینترنتی تک دیل در این جهت گارانتی تک دیل را برای خرید و فروش به صورت گزینه آنلاین قرار داده است.
 
فروشندگان با آنلاین نمودن گزینه دریافت وجه از گارانتی تک دیل برخوردار می شوید، تک دیل گارانتی به این صورت می باشد که بعد از زمان مزایده یا خرید فوری (مزایده پلاس) در صورت تایید طرفین برای انجام معامله ، برنده (خریدار ) جهت خرید مبلغ خرید کالا را آنلاین پرداخت می نماید، که به صورت تا تحویل امانت نزد تک دیل می ماند، که بعد از تأیید خریدار مبلغ بلافاصله به حساب فروشنده واریز می شود و اگر مشکلی پیش بیاید چت سه نفر تک دیل بین خریدار ، مشتری و تک دیل برای بررسی و حل سریع مشکل در سایت تک ایجاد شده و طرفین می توانند مدارک خود را ارائه دهند.
 
چگونه فروشگاه خود را در تک دیل راه اندازی کنید:
در سایت تک دیل کاربران می توانند پروفایل شخصی خود را داشته باشند و با عمومی کردن پروفایل شخصی خود فروشگاه آنلاین خود را در تک دیل راه اندازی نمایند. پروفایل شخصی در  تک دیل بازاریابی بهتری را برای فروشندگان و خرید آسان تر  برای خریدار و همچنین ارتباط بین کاربران تک دیل را فراهم می نماید.
_پروفایل شخصی در تک دیل مانند فروشگاه شخصی برای هر فرد عمل می کند. 
_با عمومی کردن پروفایل شخصی خود می تواند، محصولات و اجناس مختلف خود را جهت فروش ارائه دهد.
_ خریداران با رجوع به پرفایل شما می توانند تمامی اجناس و محصولاتی که در تک دیل برای فروش عرضه می کنید را جهت خرید مشاهده نمایند.
_خریداران با دنبال کردن فروشندگان محبوب شان می توانند از  مزایده های جاری آنها همیشه جهت خرید آگاه شوند.
_شرکت در مزایده ها (بید) و  برگزاری مزایده در سایت تک به صورت رایگان می باشد.
 
مزایای و ویژگی های کلیدی تک دیل چیست:
 
 _تک دیل اولین سامانه خرید و فروش بومی سازی شده ایرانی می باشد. 
- سایت تک دیل، ارائه دهندی یکی از محبوب ترین روش های خرید و فروش اجناس در اینترنت می باشد.
- استفاده از تک دیل  روش خوبی برای کسب درآمد، از تمیز کردن گنجه های خود و خلاص شدن از اجناسی می باشد، که شما  دیگر به آنها نیازی ندارید.
- کارکردن با این سایت برای کاربران بسیار ساده می باشد و همچنین دارای سرعت  بالای است. 
- برای خرید یا فروش در این سایت ، باید ثبت نام کنید، اما این فرایند به صورت رایگان است.
- سایت تَک دیل برای شما این فرصت را ایجاد می کند ، که اجناس خود را به دو روش "مزایده" یا "مزایده پلاس" فروش بگزارید .
- همچنین اجناس مورد نیاز خود را با شرکت در مزایده های این سایت خریداری کنید.
- شما می توانید به بهترین قیمت و بدون واسطه اجناس خود را به فروش برسانید.
- برای شروع مزاید  و بازاریابی بهتر است قیمت پایه را  کمتر در نظر بگیرند، که سبب جذب خریداران بیشتری برای رقابت در مزایده کالا ایجاد می نماید.
- فروشندگان می توانند تصاویر و مشخصات کالا را با کیفیت بالا  جهت بازاریابی و فروش ارائه نمایند. 
- همچنین در صورتی که مزایده گزار به قیمت مورد نظر خود نرسیده باشد می تواند مزایده را تمدید نمایید. 
- مزاید پلاس نوعی مزاید به صورت مزاید به همراه فروش فوری است ، که جهت  سرعت بخشیدن به فرآیند خرید و فروش می باشد. 
- خریدارن به به صورت آنلاین می توانند در مزایده های تک دیل شرکت نمایند و با اتمام زمان مزایده اجناس مورد نظر خود را خریداری نمایند.
- هم اکنون خدمات  سایت تک دیل به صورت رایگان ارائه می شود و این سایت وجه را از خریداران و فروشندگان دریافت نمی نمایید

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۲:۴۸ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

پس ازامپکس / ساعات نامناسب نمایشگاه

سازه به گفته نماینده ترکیه ای Ozyilmazmakina ،این کمپانی از حدود ۱۵ سال پیش در بازار جمهوری اسلامی ایران حضور داراست و با طرفهای تجاری خویش در تهران و تبریز در ارتباط می باشد و برای سو‌مین بار میباشد که در نمایشگاه امپکس شرکت داراست .وی که کمپانی متبوعش ساخت کننده دستگاههای تولید کننده زیره کفش می‌باشد .کیفیت عالی و همخوانی با آخری استانداردهای تتحادیه اروپا و نیز همجواری کشور‌ایران و ترکیه را از رموز ماندگاری موفقیت در جمهوری اسلامی ایران میداند .
به گزارش خبر نگار دربین الملل تارنما صنعت کفش, نظر او راجع به نمایشگاه سال جاری پرسیده شد .، مدعی بود نمایشگاه سال قبل شلوغ تر و از نظر تعداد بازدید کنندگان بر نمایشگاه امسال فزونی داشت .به

کیف چرم
خرید کیف چرم
کیف چرم ارزان
کیف چرم مجلسی
حیث ایشان ساعات کاری نمایشگاه(۹-۱۸)ساعات قابل قبولی نبوده می‌باشد چرا که اولا زودتر از ساعت قریه صبح مراجعه کننده نداشته ثانیا سا‌عتها استارت و ختم نمایشگاه را که با سا‌عتها نقطع ی عطف ترافیک هم زمان می شود را یکی از عامل ها منفی دیگر میدانستند شرکت های چینی جمعیت هشتاد میلیونی جمهوری اسلامی ایران را به تیتر یک بازار مصرف کننده والا و امنیت موجود در مرزوبوم از عارضه ها اساسی عشق به عمل و آغاز کسب و کار در بازار ایران بیان نمودند .

به گزارش خبرنگار در میان الملل وبسایت صنعت کفش, سالن شماره ۲۷ نمایشگاه این سال به غرفه های نمایندگان میهن چین اختصاص داشت .بسیاری از شرکت کنندگان در این بخش نظیر شرکت ها Yueqing Dongdubao,Shengfa Technology Shoes Materialو Jinjiang Taixin Shoes اولین حضور خود در امپکس را تجربه می کردند .
خبرنگاران بخش در بین الملل در طی گفتمان با نمایندگان این شرکتها نظرشان را نسبت به نمایشگاه این سال جویا شدند .همگی شرکتها به طور کلی از نمایشگاه راضی بودند هرچند انتقاداتی را بر نمایشگاه سال جاری وارد میدانستند .به تیتر نمونه یکی از با اهمیت ترین خلل ها مو جود در این بخش را عدم حضور مترجم لهجه چینی عنوان نمودند .زیرا در عمده مواقع یا این که مراجعه کنندگان ایرانی و یا مسئولین غرفه به گویش انگلیسی (به تیتر زبان واسط) اشراف نداشتند . به همین عامل در برقراری ارتباط با یکدیگر دچار مسائل می شدند .یا عدم قابلیت اتصال به وب یک عدد دیگر از مشکلات وارده به نمایشگاه بود .چون عدم وجود وای-فای در شیوه معاملات آن‌ها خلل وارد مینمود .
از هدف های حضور آن‌ها در نمایشگاه نیز سوال شد .کلیدی ترین دلیل مطروحه آشنایی بازار کشور‌ایران و نیازهای مو جود در این بازار برای تدوین کردن درست استراتژی های بازاریابی می‌باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۴۱:۳۴ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

سوالات رایگان پیام نور

سایت سوالات رایگان پیام نور جهت ارائه خدمات کامل به دانشجویان دانشگاه پیام نور ، نمونه سوالات دانشگاه پیام نور را برای هر نیمسال تحصیلی به صورت رایگان در اختیار شما دانشجویان قرار خواهد داد.
بانک جامع سوالات پیام نور، دانلود جدیدترین سوالات امتحانی دانشگاه پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی برای تمامی رشته‌های مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.

سوالات حسابداری پیام نور – سوالات رایگان حقوق – سوالات عمومی پیام نور

خدمات سایت نمونه سوالات دانشگاه پیام نور بر اساس موارد زیر می باشد

1 – نمونه سوالات کاردانی دانشگاه پیام نور ، نمونه سوالات کارشناسی دانشگاه پیام نور و نمونه سوالات ارشد دانشگاه پیام نور از نیمسال اول 87-88 تا نیمسال اول و دوم 96 – 97 نمونه سوالات بر اساس رشته تحصیلی و کد درس می باشند در قسمت جستجو کد درس را وارد کنید تا سریعتر به فایل دسترسی داشته باشید

2 – مجموعه آزمونها و سوالات استخدامی برای دانلود و همچنین برای مطالعه آنلاین

3 – مجموعه سوالات مدرسه شامل اول ابتدایی ، دوم ابتدایی ، سوم ابتدایی ، چهارم ابتدایی ، پنجم ابتدایی و ششم ابتدایی ، سال تحصیلی 96 – 97

نمونه سوالات امتحانی و آزمون درسهای آموش قرآن ، کار و فناوری ، تفکر و پژوهش ، ریاضی و ریاضیات تکمیلی ، علوم تجربی و تکمیی ، فارسی ، مطالعات اجتماعی ، نگارش فارسی

4 – آزمونهای راهنمایی شامل هفتم متوسطه اول ، هشتم متوسطه اول و نهم متوسطه اول – نیمسال اول و دوم 96 – 97

پک نمونه سوال و مجموعه آمونهای تستی تشریحی با جواب و پاسخ آمادگی دفاعی ، فرهنگ و هنر ، کار و فناوری ، زبان انگلیسی ، زبان عربی ، دروس تلفیقی و ترکیبی

5 – پکیج نمونه سوال دبیرستان شامل دهم متوسطه دوم ، یازدهم و پیش دانشگاهی متوسطه دوم

سوالات اورجینال و پایان ترم درسهای عربی و زبان قرآن ، دین و زندگی ، هنر ، کارگاه کار آفرینی و تولید ، جغرافیای ایران ، شیمی ، فیزیک ، زیست شناسی ، هندسه ، اقتصاد ، منطق ، تاریخ ایران و جهان باستان ، ریاضی و آمار ، جامعه شناسی ، علوم و متون ادبی ، زبان آلمانی و فرانسه ، علوم زمین ، تاریخ شناسی ، فلسفه ، علوم اجتماعی ، فیزیک ریاضی ، هندسه تحلیلی و جبر خطی ، حساب دیفرانسیل و انتگرال ، ریاضیات گسسته با پاسخ تستی و تشریحی

6 – رشته های ادبیات و علوم انسانی ، ریاضی فیزیک و علوم تجربی
7 – سوالات و آزمونهای اورجینال کنکور سراسری ، آزاد و آزمایشی سال 97
8 – پک آزمونهای اورجینال راهنمایی رانندگی و آیین نامه و کتاب راهنمایی رانندگی
9 – بیش از ۷۰ درصد سوالات سایت رایگان می باشد

نمونه سوالات پیام نور با جواب ، منابع درسی پیام نور ، تاریخ امتحانات پیام نور و جزوات در سوالات رایگان پیام نور قبولی خود را تضمین کنید .

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۶:۱۵ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

ر اساس آمارهای منتشر

بر اساس آمارهای منتشر شده بوسیله ستاد مرکزی جنگ با قاچاق جنس و ارز، بخش اعظم قاچاق فرآورده مربوط به کالاهای مصرفی میباشد که از حیث اعصاب شناسی، احساسات فرد نقش مضاعف مهمی در خرید این جور متاع ایفا میکند و موسسه ها فرنگی با دانایی از این امر و با به کارگیری از تبلیغات هدفمند و اغواکننده عملکرد کردهاند تا احساسات موافق مردمان را نسبت به محصولات خویش جلب نمایند . به طوری که امروزه کالاهای خارجی آنچنان قیمت و جایگاهی برای خویش در بازارهای داخلی پیدا کردهاند که چه بسا بعضا از تولیدها داخلی نیز با نامهای خارجی به بازار عرضه می گردند و در حالتی که مسئولان ذیربط نتوانند اقدامات مطلوب به مراد رویا رویی با تبلیغات اغواکننده فرنگی داشته باشند، در کنترل مصرف جامعه به سمت استعمال از کالاهای خارجی قاچاق توفیقی نخواهند داشت .

کیف چرم
خرید کیف چرم
کیف چرم ارزان
کیف چرم مجلسی
تعداد موسسه ها داخلی که تولیدات با کیفیت به بازار عرضه می کنند کم نیستند و برخی از این شرکت های داخلی نظیر شرکتهای فعال در صنعت چرم توانسته اند با تبلیغات هدفمند بر مردمان تاثیر بگذارند به طوری که امروزه چرم ایرانی از رده قابل قبولی در ذهن مصرف کننده برخوردار میباشد و مصرف کننده داخلی معتقد هست تولیدات چرمی داخلی از کیفیت بالایی برخوردار هست و بر اساس آمار منتشر گردیده توسط ستاد مرکزی جنگ با قاچاق محصول و ارز، کمترین مقدار قاچاق کالاهای مجاز در سال ۱۳۹۴، مربوط به کفش و محصولات چرمی بوده است .

تبلیغات یک عدد از عنصرها دارای اهمیت در برنامه بازاریابی هر شرکت می باشد که نقش دوچندان مهمی در خرید محصول بوسیله مشتری داراست اما متاسفانه بسیاری از شرکت های داخلی از اهمیت تبلیغات و تاثیر بسیار آن بر فروش محصول ها خود غافل ماندهاند . بعضی از شرکتهای داخلی معتقدند “محصول خوب نیاز به تبلیغ ندارد” و تمام انرژی خود را صرف بهبود کیفیت می‌نمایند . بعضی از شرکتها معتقدند “تبلیغ هزینه اضافی است که به مشتری تحمیل میشود” و یا این که بعضی معتقدند “مشک آن می باشد که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید” … در حالی که در بازاریابی نوین “مشک آن است که هم خود ببوید نیز آن که عطار بگوید” . براین اساس برای موفقیت در بازار، کیفیت مال به تنهایی کافی نمی‌باشد بلکه می بایست کمپانی بتواند مال خود را به خیر به مشتری معرفی نموده و مشتری را ترغیب به خرید آن نماید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۲:۱۱ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

معرفی سایتی معتبر جهت دریافت بک لینک قوی

برای این که سایت شما بتوانید در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو مطرح و معتبر موقعیت برتری کسب کنید باید به بک لینک های ورودی به سایت خود اهمیت زیادی دهید .

یکی از مهمترین معیارها و حائز اهمیت ترین اولویت ها در بهبود رتبه در نتایج جستجو بخصوص جستجوگر هوشمند گوگل دریافت بک لینک قوی می باشد .
درصورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی کسب کند در نتایج بالاتری از گوگل صعود خواهد کرد .

خرید بک لینک با کیفیت در سایت های مجموعه شیک رنک بسیار نتیجه بخش و تاثیر گذار خواهد بود .


سامانه شیک رنک با در نظر گرفتین کلیه فاکتور های رتبه دهی و حفظ و ارتقا قدرت بک لینک های خود بطور طبیعی و کاملا استاندارد بک لینک با کیفیت در قالب پکیج ها و تعرفه های زیر در اختیار کلیه وبمستران و سئو کاران گرامی قرار دهد .
 

چرا خرید بک لینک از سامانه شیک رنک :
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
- و..

برای سفارش بک لینک بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

https://www.chicrank.com/backlink.php

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۰:۱۳ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

در ادامه نشست هاشمی فرد، مدیرعامل

در ادامه نشست هاشمی فرد، مدیرعامل کمپانی بازرگانی پرند، ضمن اشاره به سابقه کاری خویش و شناخت با کشورهای نا امن عالم در همین ارتباط گفت: مساله نا امنی واقعیتی میباشد که می بایست به اندازه کافی به آن پرداخته شود و تمهیداتی چهره گیرد اما نباید مانع حضور تاجران و کمپانی ها شود و می بایست کمپانی ها ریسک پذیر باشند و حضور این سال ما در افغان پلاست دوچندان حیاتی و دارای اهمیت بوده و تعلل در آن با دقت به رقبای راز سخت ما از پاراگراف ترکیه و چین برای مرز و بوم زیاد زیانبار خواهد بود .کیف چرم

وی در همین ارتباط گفت: از دوستان خواهشمند هستیم که ما را در صادرات تولید ها غیر نفتی و غیر ناپخته یاری نمایند و بتوانیم با صادرات هر چه اکثر محصول ها ارز آوری نیکی برای مرز و بوم داشته باشیم .

محلاتی هم با اشاره به امنیت عالی مملکت افغانستان در دعوا اقتصادی گفت: معمولا مملکت افغانستان عمده در بخش های سیاسی خود در گیر نا امنی بوده و در بخش های اقتصادی امنیت کاملی برقرار می باشد و به اعتقاد و باور مخلوق هیچ خطری تاجران و سرمایه گذاران را در این کشور تهدید نمی نماید .خرید کیف چرم

در ادامه جلسه، مشاور انجمن ملی در زمینه نمایشگاه افغان پلاست گفت: انجمن ملی پلاستیک برنامه ریزی خیر و خوبی دارد که استارت آن با افغانستان زده خواهد شد و در ادامه با امداد دوستان از همه کشورهای فضا نظیر ترکمنستان و ازبکستان گرفته تا مرز و بوم عراق عمل خوا هیم کرد .کیف چرم ارزان

 

او در ادامه جلوس کرد با اشاره به نقایص مو جود در نمایشگاه هایی با گرید ۲ یا این که ۳ مانند افغان پلاست اعلام کرد افزود: معمولا شرکت ها حضور خود را موکول به لحظات آخر کرده و در فیض اجرا کننده و برنامه ریز کارش برای سازماندهی با فشردگی مواجه می شود و این فعالیت رو سخت می کند و به حیث عبد در‌صورتی‌که کمپانی ها این نکته را رعایت کنند به کار گیری و استفاده بهتری از این نمایشگاه ها خوا‌هیم موفقیت .

 کیف چرم مجلسی

مشاور انجمن ملی پلاستیک همچنین در ادامه سخن های خود با اشاره به دعوا امنیت افغانستان گفت: مدام خطر وجود داراست همچنانکه در بازار مرزوبوم ما هم ممکن می‌باشد رخداد هایی بیفتد که این اتفاقات اجتناب ناپذیر می‌باشد و نباید در انگیزه گذاری ما تاثیر آنچنانی داشته باشد .

ترکمان با اشاره به از دست رفتن قریب به وقوع افغانستان گفت: امید است که بتوانیم امداد خیر به نمایشگاه افغان پلاست داشته باشیم چراکه معتقدیم بازار افغانستان در درحال حاضر از دست رفتن میباشد و درصورتی که خودمان همت ضروری را نداشته باشیم مسلما این بازار را از دست خوا‌هیم داد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۱:۴۷ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)