charmsara charmsara .

charmsara

ر اساس آمارهای منتشر

بر اساس آمارهای منتشر شده بوسیله ستاد مرکزی جنگ با قاچاق جنس و ارز، بخش اعظم قاچاق فرآورده مربوط به کالاهای مصرفی میباشد که از حیث اعصاب شناسی، احساسات فرد نقش مضاعف مهمی در خرید این جور متاع ایفا میکند و موسسه ها فرنگی با دانایی از این امر و با به کارگیری از تبلیغات هدفمند و اغواکننده عملکرد کردهاند تا احساسات موافق مردمان را نسبت به محصولات خویش جلب نمایند . به طوری که امروزه کالاهای خارجی آنچنان قیمت و جایگاهی برای خویش در بازارهای داخلی پیدا کردهاند که چه بسا بعضا از تولیدها داخلی نیز با نامهای خارجی به بازار عرضه می گردند و در حالتی که مسئولان ذیربط نتوانند اقدامات مطلوب به مراد رویا رویی با تبلیغات اغواکننده فرنگی داشته باشند، در کنترل مصرف جامعه به سمت استعمال از کالاهای خارجی قاچاق توفیقی نخواهند داشت .

کیف چرم
خرید کیف چرم
کیف چرم ارزان
کیف چرم مجلسی
تعداد موسسه ها داخلی که تولیدات با کیفیت به بازار عرضه می کنند کم نیستند و برخی از این شرکت های داخلی نظیر شرکتهای فعال در صنعت چرم توانسته اند با تبلیغات هدفمند بر مردمان تاثیر بگذارند به طوری که امروزه چرم ایرانی از رده قابل قبولی در ذهن مصرف کننده برخوردار میباشد و مصرف کننده داخلی معتقد هست تولیدات چرمی داخلی از کیفیت بالایی برخوردار هست و بر اساس آمار منتشر گردیده توسط ستاد مرکزی جنگ با قاچاق محصول و ارز، کمترین مقدار قاچاق کالاهای مجاز در سال ۱۳۹۴، مربوط به کفش و محصولات چرمی بوده است .

تبلیغات یک عدد از عنصرها دارای اهمیت در برنامه بازاریابی هر شرکت می باشد که نقش دوچندان مهمی در خرید محصول بوسیله مشتری داراست اما متاسفانه بسیاری از شرکت های داخلی از اهمیت تبلیغات و تاثیر بسیار آن بر فروش محصول ها خود غافل ماندهاند . بعضی از شرکتهای داخلی معتقدند “محصول خوب نیاز به تبلیغ ندارد” و تمام انرژی خود را صرف بهبود کیفیت می‌نمایند . بعضی از شرکتها معتقدند “تبلیغ هزینه اضافی است که به مشتری تحمیل میشود” و یا این که بعضی معتقدند “مشک آن می باشد که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید” … در حالی که در بازاریابی نوین “مشک آن است که هم خود ببوید نیز آن که عطار بگوید” . براین اساس برای موفقیت در بازار، کیفیت مال به تنهایی کافی نمی‌باشد بلکه می بایست کمپانی بتواند مال خود را به خیر به مشتری معرفی نموده و مشتری را ترغیب به خرید آن نماید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۴۲:۱۱ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

معرفی سایتی معتبر جهت دریافت بک لینک قوی

برای این که سایت شما بتوانید در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو مطرح و معتبر موقعیت برتری کسب کنید باید به بک لینک های ورودی به سایت خود اهمیت زیادی دهید .

یکی از مهمترین معیارها و حائز اهمیت ترین اولویت ها در بهبود رتبه در نتایج جستجو بخصوص جستجوگر هوشمند گوگل دریافت بک لینک قوی می باشد .
درصورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی کسب کند در نتایج بالاتری از گوگل صعود خواهد کرد .

خرید بک لینک با کیفیت در سایت های مجموعه شیک رنک بسیار نتیجه بخش و تاثیر گذار خواهد بود .


سامانه شیک رنک با در نظر گرفتین کلیه فاکتور های رتبه دهی و حفظ و ارتقا قدرت بک لینک های خود بطور طبیعی و کاملا استاندارد بک لینک با کیفیت در قالب پکیج ها و تعرفه های زیر در اختیار کلیه وبمستران و سئو کاران گرامی قرار دهد .
 

چرا خرید بک لینک از سامانه شیک رنک :
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
- و..

برای سفارش بک لینک بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

https://www.chicrank.com/backlink.php

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۰:۱۳ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

در ادامه نشست هاشمی فرد، مدیرعامل

در ادامه نشست هاشمی فرد، مدیرعامل کمپانی بازرگانی پرند، ضمن اشاره به سابقه کاری خویش و شناخت با کشورهای نا امن عالم در همین ارتباط گفت: مساله نا امنی واقعیتی میباشد که می بایست به اندازه کافی به آن پرداخته شود و تمهیداتی چهره گیرد اما نباید مانع حضور تاجران و کمپانی ها شود و می بایست کمپانی ها ریسک پذیر باشند و حضور این سال ما در افغان پلاست دوچندان حیاتی و دارای اهمیت بوده و تعلل در آن با دقت به رقبای راز سخت ما از پاراگراف ترکیه و چین برای مرز و بوم زیاد زیانبار خواهد بود .کیف چرم

وی در همین ارتباط گفت: از دوستان خواهشمند هستیم که ما را در صادرات تولید ها غیر نفتی و غیر ناپخته یاری نمایند و بتوانیم با صادرات هر چه اکثر محصول ها ارز آوری نیکی برای مرز و بوم داشته باشیم .

محلاتی هم با اشاره به امنیت عالی مملکت افغانستان در دعوا اقتصادی گفت: معمولا مملکت افغانستان عمده در بخش های سیاسی خود در گیر نا امنی بوده و در بخش های اقتصادی امنیت کاملی برقرار می باشد و به اعتقاد و باور مخلوق هیچ خطری تاجران و سرمایه گذاران را در این کشور تهدید نمی نماید .خرید کیف چرم

در ادامه جلسه، مشاور انجمن ملی در زمینه نمایشگاه افغان پلاست گفت: انجمن ملی پلاستیک برنامه ریزی خیر و خوبی دارد که استارت آن با افغانستان زده خواهد شد و در ادامه با امداد دوستان از همه کشورهای فضا نظیر ترکمنستان و ازبکستان گرفته تا مرز و بوم عراق عمل خوا هیم کرد .کیف چرم ارزان

 

او در ادامه جلوس کرد با اشاره به نقایص مو جود در نمایشگاه هایی با گرید ۲ یا این که ۳ مانند افغان پلاست اعلام کرد افزود: معمولا شرکت ها حضور خود را موکول به لحظات آخر کرده و در فیض اجرا کننده و برنامه ریز کارش برای سازماندهی با فشردگی مواجه می شود و این فعالیت رو سخت می کند و به حیث عبد در‌صورتی‌که کمپانی ها این نکته را رعایت کنند به کار گیری و استفاده بهتری از این نمایشگاه ها خوا‌هیم موفقیت .

 کیف چرم مجلسی

مشاور انجمن ملی پلاستیک همچنین در ادامه سخن های خود با اشاره به دعوا امنیت افغانستان گفت: مدام خطر وجود داراست همچنانکه در بازار مرزوبوم ما هم ممکن می‌باشد رخداد هایی بیفتد که این اتفاقات اجتناب ناپذیر می‌باشد و نباید در انگیزه گذاری ما تاثیر آنچنانی داشته باشد .

ترکمان با اشاره به از دست رفتن قریب به وقوع افغانستان گفت: امید است که بتوانیم امداد خیر به نمایشگاه افغان پلاست داشته باشیم چراکه معتقدیم بازار افغانستان در درحال حاضر از دست رفتن میباشد و درصورتی که خودمان همت ضروری را نداشته باشیم مسلما این بازار را از دست خوا‌هیم داد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۱:۴۷ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

نقی لو، یادگرفتن نیروی انسانی

نقی لو، یادگرفتن نیروی انسانی را دوچندان حیاتی قلمداد کرد و اعلام کرد: با همیاری اتحادیه کفش و هنرستان دهخدای اصفهان قصد داریم رشته ایجاد کفش را در هیدج راه اندازی کنیم تا جوان ها با آموزش اصولی و علمی در این صنعت جذب شده و ضمن کاستن از هزینه های آموزشی برای واحدهای تولیدی، موجبات افزایش کیفیت در این صنعت را نیز فراهم آوریم .

کیف چرم

نقی لو با اشاره به خلل ها صنعت کفش هیدج گفت: یک عدد از خلل ها این است که کارفرماها برای بیمه شدن از حمایت های بیمه ای منفعت مند نبوده و مجبور می شوند تا جواز عمل را به نام فرد دیگری بگیرند تا خودشان به عنوان مستخدم بیمه شوند .

 خرید کیف چرم

وی با اعلام اینکه از مدیران تامین اجتماعی توقع حمایت داریم، افزود: واحدهای تولیدی آن گاه از جابجایی نیز در مورد بیمه به مشکل جریمه بر می خورند . زیرا تامین اجتماعی اعلام می کند که کد کارگاه برای آدرس و کدپستی درج گردیده در جواز صادر شده می باشد . مشکلی که تا قبل از این با نامه نگاری شهرداری و کمپانی تعاونی تلاشگران هیدج قابل حل بود .

فروش کیف چرم ارزان
نسیه، مالیات نقد 
رئیس اداری شرکت تعاونی تلاشگران کفش هیدج، با بیان اینکه تولیدکنندگان در فی مابین این تمامی اختلال بضاعت و توان مقاومت ندارند، گفت: از پاراگراف معضلات حساس تولیدکنندگان، فشار سازمان دارایی برای پرداخت به موقع مالیات می‌باشد در حالی که تمامی فروش آن‌ها مقطع دار و بعضا اوقات یکساله می باشد .کیف چرم مجلسی

او با طرح این سوال که چه‌گونه برای درآمدی که هنوز نقد نشده میباشد مالیات محاسبه می شود، اعلام کرد: ما نمی گوییم که مالیات پرداخت نشود، البته پیشنهاد می کنیم با دقت به موقعیت مالی تولیدکننده ها و به مراد حمایت از آن ها توافقی حاصل شود تا بتوانند با قوانینی یگانه مبادرت به پرداخت مالیات خویش کنند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۰۳:۲۷ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

شهر‌دار هیدج گفت

شهر‌دار هیدج گفت: با ساخت مجتمع کارگاهی، تولیدکنندگان کفش هیدج هدایت می شوند .

علی اکبر ملک‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این‌که هیدج یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کفش درکشور است، تیتر کرد: این شهر بزرگ‌ترین تولیدکننده کفش بچه‌گانه و دومی تولیدکننده کفش‌های مردانه در تراز سرزمین است .

کیف چرم ارزان
 
کیف چرم مجلسی
او در ادامه با بیان این‌که در اکنون حاضر تولیدکنندگان کفش در هیدج به صورت پراکنده در سطح شهر درگیر عمل هستند، اظهار کرد: این پراکندگی سبب ساز تولید مشکلاتی برای برخی از همسایگان و نیز پراکنده شدن پسماندهای حاصل از ایجاد در مناطق متفاوت شهر گردیده است .

او با ابلاغ اینکه برای سوق دهی تولیدی‌های کفش در شهر هیدج، مجتمع کارگاهی کفاشان در حال ایجاد است، تصریح کرد: این مجتمع شامل ۱۲۰ واحد تولیدی خواهد بود .

ملک‌محمدی با اشاره به این‌که مجتمع کارگاهی با هدف تجمیع واحدهای کفاشی شهر هیدج ساخته می‌شود، تیتر کرد: طبق قانون، کارگاه‌ها و صنایعی که موجب ساخت مزاحمت می‌شود می بایست به خارج از شهر منتقل شود که تولید این ‌مجتمع قدم مهمی در راستای برچیدن کارگاه‌های مزاحم هست .

کیف چرم
خرید کیف چرم
وی با بیان این‌که یکی از اهداف ایجاد این مجتمع، تکان در مسیر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدکنندگان است، تاکید کرد: تولید این ‌مجتمع علاوه بر اینکه موجب سهولت در امر خدمات‌رسانی به تولیدکنندگان می‌شود، مسئله هم‌اندیشی کفاشان برای ارائه محصول ها خوبتر و متنوع‌تر به بازار را نیز آماده ‌می‌کند .

شهر دار هیدج با اشاره به این‌که برای ساخت این مجتمع دو هکتار زمین به‌متقاضیان واگذار گردیده است، بیان کرد: این زمین‌ها به فیس چکی تحویل متقاضی ها گردیده می‌باشد .

او با تاکید بر ضرورت‌حمایت از تولیدکنندگان، خاطرنشان کرد: در راستای حمایت از تولیدی‌های کفش شهرداری هیدج آمادگی واگذاری زمین دیگر در مجاورت مجتمع را برای کفاشی‌های کوچک را داراست که می‌توان با احداث یک نمایشگاه از این مکان به عنوان یک‌ معرف برای کفش هیدج به کارگیری کرد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۸:۱۴ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

آسیب شناسی فروشگاه های بهاره

گزیده
نشست پژوهشی:

کیف چرم
خرید کیف چرم
کیف چرم ارزان

کیف چرم مجلسیلزوم قانون­مند شدن برگزاری نمایشگاه­های بهاره با همکاری اصناف

نمایشگاه­های بهاره کماکان محملی برای امداد به اقتصاد خانوارها

نمایشگاه­های بهاره فرصت برای حمایت از ساخت باطن و تهدید برای ورود کالای نامرغوب به نام تولید داخل

گسترش فروشگاه­های زنجیره­ای جایگزین مطلوب برای نمایشگاه­های فصلی

لزوم برخورد علمی و قانون­مند با پدیده دست فروشی

اختصاص ۵/ ۱۷ ( هفده و نیم ) درصد از ایجاد ناخلص داخلی در واحدهای صنفی خرد و لزوم حمایت از این واحدها

رعایت نکردن موارد ایمنی و بهداشتی وسیع ترین چالش نمایشگاه­های بهاره
پژوهش خبری صدا وسیما:فرهنگ خرید “شب عید” یک عدد از سنت های دیرینه در مرزوبوم میباشد و هرساله با نزدیک شدن به نقطه پایان سال، بازارها جنب و جوش خاصی دارا‌هستند . برهمین اساس نزدیک به دو ده سال می‌باشد که در فصولی از سال، نمایشگاه و فروشگاههای فصلی عرضه بدون واسطه جنس با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی، حذف واسطه ­ها، کنترل قیمت و یاری به اقتصاد خانواده ها زمینه توجه دولت بوده است و برگزاری نمایشگاه­های“فروش بهاره“ در آستانه سال تازه یک عدد از همین نمایشگاه­ها می‌باشد . این نمایشگاه­ها که به نمایشگاه­های بهاره رایج شده ­اند، معمولا در مکان ­های ثابتی برگزار می­شوند و در طی سالهای برگزاری با تغییرات چشمگیری یاور بوده ­اند بطوریکه در بخش اعظم این نمایشگاهها، همگی نیازهای خانواده ­ها برای عید اعم از پوشاک، کیف و کفش، آجیل و شیرینی، کالاهای حیاتی بادوام و اجناس مصرفی، ظرف و ظروف از تمامی دسته و مواد غذایی و پروتینی و… .به قیمت مناسب بفروش می رسد . اما برگزاری نمایشگاه­ها همواره خالی از اختلال نبوده و با مخالفت دورازشوخی صنوف روبرو بوده­ می باشد و علت مخالفت اصناف با برپایی اینگونه نمایشگاهها، جذب خریداران و کاهش مشتریان بازار در ایام شبکه های عمومی عید می‌باشد و بهترین روش امداد به خانواده ­ها به جای برپایی اینگونه نمایشگاه‌ها در فضای غیراستاندارد را، فروش‌ فوق‌العاده و ویژه در دربین هر صنف می­ دانند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۳:۲۶ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

نایب رییس اتحادیه

نایب رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان سالامبور و چرم جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان ساخت: در حالا حاضر بخش اعظمی از واحدهای چرم سبک تعطیل گردیده اند؛ برای مثال در شهرک صنعتی چرم شهر تهران از ۱۰۰ تا ۱۰۵ واحد چرم سبک در هم اکنون حاضر کمتر از ۵۰ واحد کار دارا‌هستند آن نیز با گنجایش ذیل و از در بین این‌ها نیز فقط ۵ واحد هستند که چرم فینیش (نهایی) را تولید می نمایند و ولی آنها هم برای استفاده داخلی می باشد چون مزیت صادراتی ندارند .

کیف چرم
خرید کیف چرم
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران با اشاره به اعتراض فعالان این بخش نسبت به این تصمیم های سال ۹۱ خاطرنشان کرد: سه سال است که اتحادیه و کنفدراسیون صادرات جمهوری اسلامی ایران به فیس بی واسطه و همچنین از روش اتاق ایران و تهران به این مورد اعتراض می کند و طومار نگاری های متعددی صورت گرفته اما متاسفانه به جایی نرسیده می‌باشد .

وی بیشتر کرد: از سویی وزارت مجاهدت کشاورزی در مورد سالامبور بر شالوده ضابطه انتزاع، مخالفت خود را با حال و روز دلایل اعلام کرده و درخواست لغو آن را به شورای اقتصاد نبی است، البته این قضیه متاسفانه هربار با مخالفت فرد وزیر صنعت، معدن و تجارت روبه رو شده می‌باشد .

لاهوتی گفت: هم هم اکنون علی رغم بررسی های کارشناسی چندساله، مجددا به درخواست وزیر با شخصیت به کارشناسی دوباره در دبیرخانه شورای اقتصاد برگشته است . ضمن اینکه مصوبه در حالا اجرا، پیشین از ضابطه رفع مانع ها تولید رقابت پذیر مصوب گردیده در صورتی که با عنایت به ماده ۳۷ ضابطه رفع موانع ایجاد و موقعیت ذکرشده در آن جهت وضع و اوضاع هرگونه عوارض صادراتی با حالت این متاع خلاف این ماده رسمی هست .

کیف چرم ارزان
 
کیف چرم مجلسی
وی گفت: اتحادیه در اواخر سال ۹۵ در مکاتبه با معاون اولیه محترم رئیس جمهور و فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی درخواست کمک و ورود ایشان به موضوع را کرد که هنوز نداده می باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۲۲:۲۸ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

کارگروه منسوجات و پوشاک مقرر کرد

به گزارش خبرنگار سایت صنعت کفش، در اولِ این نشست طرح مطالعات تطبیقی سیستم‌های کدینگ متاع شامل تاریخچه، گونه های و سیتم‌های مرجح کدینگ در کشورهای مختلف معرفی گردید . اجرا کننده این طرح بیان کرد که مطالعات نشان می‌دهد بیش از ۱۶۰ کشور، سیستم کدگذاری جنس به منش “جی .اس .وان“ و “جی .تی .آی .ان“ را بعنوان کارآمدترین نظام کدینگ فرآورده پذیرفته‌اند و طیف دوچندان گسترده‌ای از شرکت‌ها و برندهای مالک نام نیز از آن به کار گیری می نمایند . همچنین ایشان در ادامه با اشاره به این‌که سیستم کدینگ جی .اس .وان یک نظام بین‌المللی دارای اعتبار است؛ احتمال تقلب و جعل این کد را در داخل سرزمین زیاد زیر دانست که همین دستور قادر است درصد خطاهای ناشی از فسادهای جانبی بوجود آمده در نظام شناسه جنس را کاهش دهد .

کیف چرم
در ادامه نصراللهی با اشاره به این‌که سیاست کلی مرز و بوم بویژه در صنعت های نساجی و پوشاک، تاکید بر صادرات و بسط بازارهای بین‌المللی است؛ اجرای سیستم رمز گذاری مال بر اساس نظام جی .اس .وان را گامی حیاتی هم در جهت ورود به بازارهای جهانی و هم به حیث ردگیری کالاهای قاچاق در باطن مرزوبوم دانست .

خرید کیف چرم
حاضرین گرد‌همایی با اشاره به این مسئله که برای اجرای صحیح این سیستم، باید سازمانهای حاکمیتی و نظارتی هم حضور فعال داشته باشند؛ اعمال ضمانت‌های اجرایی رسمی در پیاده‌سازی این طرح را لازم دانستند . همچنین در ادامه در زمینه‌ی تبعات و همچنین چگونگی استقرار برد آمیز این طرح مشاجره و تبادل حیث شد .

کیف چرم ارزان
همینطور در این جلسه، کارشناسان در مورد نظام فعلی شناسه کالایی کشور ایران کد (که به وسیله مرکز گسترش تجارت الکترونیکی در اکنون اجرا است) توضیحاتی را ارائه نمودند و امکان انتقال این نظام به سیستم کدینگ جی .اس .وان را نیز در صنایع نساجی و پوشاک مسئله تجزیه و چک قرار دادند . 
مشاور وزیر صمت در ادامه با طرح این مسئله که از آنجا که ثبت نام در سیستم کدینگ جی .اس .وان برای واحدهای تولیدی هزینه دارد؛ پیشنهاد نمود تا در گام اول، این سیستم برای کالاهای خارجی وارداتی به کشور ایران الزام آور باشد و در گام بعدی برای پیاده‌ساری نظام شناسه کالا برای تولیدکنندگان اهل ایران وام ها و موقعیت ویژه‌ای نظر شود تا بار هزینه‌ای برای فعالان شناسنامه‌دار باطن میهن نداشته باشد . 
در ادامه این جلسه، محرابی با بیان اینکه در صنعت های نساجی و پوشاک، اتحادیه‌ها و انجمن‌های ذی‌نفوذ و موثری سرگرم به کار هستند؛ بر لزوم همکاری این تشکل‌ها را درباره‌ی اجرای این طرح تاکید نمود .

کیف چرم مجلسی
در نقطه پایان با اجماع کلیه حاضران، مقرر شوید تا استعمال از نظام کد گذاری کالای جی .اس .وان و جی .تی .آی .ان در گام نخستین برای همه کالاهای فرنگی الزامی شود تا از این طرز بتوان کالاهای قاچاق را ردگیری و شناسایی نمود . همچنین مقرر شد درباره ی چگونگی استعمال از این نظام برای تولیدکنندگان اهل ایران پوشاک در جلسات آینده مشاجره و تیادل نظر گردد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۰۳:۱۹ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

سلطه چشم‌بادامی‌ها بر بازار کفش دست دوز

بازار فروش کفش اهل ایران در پی ورود کفش‌های چینی و نامرغوب با رکود شدیدی همپا گردیده و در این بین تولیدکنندگان کفش چرم دست دوز را با مشکلاتی روبرو کرده است . 
با ورود کفش‌های چینی بی‌کیفیت به بازار ایران، ایجاد کفش‌های چرم دست دوز در مرز و بوم در پی کاهش تقاضا از سوی مشتریان با مشتری کمتری روبرو گردیده میباشد . 
از این رو مردم با صرف هزینه کم‌تر، خرید کفش چینی را به‌جای به کار گیری از کفش‌های مرغوب ایرانی ترجیح میدهند و در این در بین کسانی که به مزایا استفاده از این کفش‌ها آشنا هستند هنوز هم دست از کفش‌های چرم دست‌دوز اهل ایران نمی‌کشند .

کیف چرم مجلسی

به گزارش طومار نیوز،در همین راستا یک عدد ازتولید کنندگان کفش چرم دست دوز در یک عدد از غرفه‌های نهمین نمایشگاه بین‌المللی توریسم و صنایع وابسته در زمینه‌ی بازار کفش دست‌دوز به خبرنگار اندازه گفت: ورود چینی ها در حوزه کفش و قیمت‌ کم اجناسشان در ازای کیفیت پایین، عرصه را برای تولیدکنندگان کفش اهل ایران به ویژه کفش چرم دست‌دوز تنگ‌تر کرده می باشد .

وی افزود: درحالی‌که در قبل مردم به کفش‌های دست دوز اهمیت زیادی می‌دادند ولی امروزه با ورود چینی‌ها به این بازار، دقت به کفش‌های کیفیت بالا و مرغوب بسیار قلیل شده میباشد .

کیف چرم ارزان

این تولید کننده که درحال دوختن یک جفت کفش دست دوز بود با اشاره به این‌که هنوز هم عده‌ای صرفا کفش دست‌دوز استفاده می‌کنند گفت: خوشبختانه با سرپا نگه داشتن صنعت کفش دست‌دوز هنوز نیز عده‌ای می‌باشند که کیفیت کفش اهل ایران را به جای کفش چینی ترجیح می‌دهند .

این مرد کهنسال با اشاره به بها تمام شده هر کفش دست دوز چرم اظهار کرد: هر کفش تولیدی با درنظرگرفتن مواد اول و الزامات حدود ۱۴۰ هزار تومان تمام می‌شود که با قیمت ۲۰۰ هزار تومان به دست واحدهای صنفی می رسد .

خرید کیف چرم

او با ابلاغ اینکه هر کفش دست‌دوز با قیمت‌های بالا در مغازه‌ها به فروش میرسد گفت: هر کفش در واحدهای صنفی باقیمت حدود ۵۰۰ هزار تومان تا ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که تمام فیض به جیب فروشنده می رود .

کیف چرم

این ایجاد کننده کفش دست‌دوز با اشاره به تعداد کفش تولیدی در روز اظهار کرد: در روز بضاعت ساخت ۳ جفت کفش را دارم که با در نظر دریافت کردن سود ۴۰ هزار تومانی برای هر جفت، روزی ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان مغازه دار میشوم .

این مرد کهنسال راجع‌به فروش کفش دست دوز چرم در بازارهای فرنگی خاطرنشان کرد: از مسئولین تقاضا داریم با حمایت مالی در مشاجره صادرات تولید ها و صنعت های دستی، تولیدکنندگان داخلی از جمله دوزندگان کفش چرم را پشتیبانی نماید و رویه را برای صادرات صنعت های دستی هموار کند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۱:۱۰ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)

مدیریت اتحادیه صنفی کفاشان

مدیریت اتحادیه صنفی کفاشان دست‌دوز تهران توضیح می دهد: صنعت کفش قادر است اشتغال قابل توجهی ساخت کند . در تمامی کشورها در شرای واحدی تعداد کارکنانش را ارتقا دهد موقعیت بهتری برایش در لحاظ میگیرند اما در ایران هر واحد در صورتی‌که تا ۵ نفر مستخدم داشته باشد گوشه ای از حق بیمه را دولت کمک می‌نماید ولی در شرای یک نفر اضافه شود فعالیت فرما بایستی همگی حق بیمه را پرداخت نماید و دولت دیگر کمکی نمیکند .

خرید کیف چرم

او تصریح می کند: این سیاست در مقابل اشتغال زایی می باشد و صاحبکار ترجیح می دهد با همان تعداد اندک کارگران فعالیت را ادامه دهد .

کیف چرم ارزان

شجری تاکید می کند: با وضعیتی که در داخل مرزو بوم داریم همت می کنیم نگاهمان به صادرات باشد تا لااقل بتوانیم ساخت را سرپا نگه داریم .

وی می گوید: تلاشمان این هست در بازار روسیه که از محصول ها ایرانی استقبال کرده اند حضور جدی تری داشته باشیم و در این مسیر نشست هایی با مقامات روسی داشته ایم .

کیف چرم مجلسی

مدیر اتحادیه صنفی کفاشان دست‌دوز تهران اضافه می نماید : در نمایشگاه امپکس تهران که موسسات تعالی تولید کننده کفش از کشورهای مختلف کمپانی مینمایند دولتهایشان از طریق سفارتخانه ها در تهران تا ۶۰ درصد هزینه های کمپانی هایشان را پرداخت می‌نمایند به برهان اینکه محصولاتشان را به بیرون از مرزهایشان آورده اند اما در مرزو بوم ما برای تولیدکنندگان چنین تسهیلاتی نمی باشد .

به هرحال صنعت کفش جمهوری اسلامی ایران آنقدر عمر و تجربه دارد که روا نباشد اینگونه پایین قاچاق و واردات بی منش و فقدان حمایت جدی ، ناتوان شود .

کیف چرم

این اساسی هست که هنگامی واحد تولیدی با تعدادی کارگر تعطیل می شود کسی لااقل شم مسئولیت کند .

ایجاد
دلسوزی میخواهد که میخها را از پای ایجاد کننده خارج بکشد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۱۳:۱۷ توسط:alizadeh موضوع: نظرات (0)